Objednávkový formulář

V případě zájmu o jakýkoli šperk, prosím o vyplnění tohoto formuláře. Název výrobku uveďte do poznámky. Na základě uvedených údajů Vás budu kontaktovat s potvrzením objednávky. S platbou vždy vyčkejte na e-mailové potvrzení objednávky.


Obchodní podmínky

Tyto podmínky se týkají uzavřeného vztahu mezi prodávajícím a kupujícím, kdy prodávající je Eliška Koudelková, Pionýrů 359, Nehvizdy 250 81, IČ: 88560848, registrované u  MÚ Brandýs nad Labem, týkají se zboží zakoupeného v internetovém obchodě By Elissa.

1. Všeobecná ustanovení

Kupující závazným objednáním potvrzuje, že přijímá Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2. Objednání zboží

Zboží je možné přes objednávkový formulář uvedený na internetových stránkách.
Uvedené ceny za zboží jsou konečné, platné v době objednání zboží, uvedeny v Kč a včetně 21% sazby DPH.

3. Způsob platby

Způsob platby uvádí kupující v objednávkovém formuláři výběr z uvedených možností.

4. Způsob doručení


Zboží je odesíláno prostřednictvím služeb České pošty a ceny poštovné se řídí jejími platnými předpisy. Zboží je odesíláno v bublinkové obálce, nebo jinak chráněno proti poškození. Zboží je odesíláno do 7 pracovních dnů od přijetí objednávky v případě platby dobírkou nebo od přijetí platby na účet prodejce.

5. Ochrana osobních dat

Osobní data kupujícího nejsou poskytována dalším subjektům a jsou využívána pouze pro účely vyřízení objednávky na e-shopu By Elissa.

6. Reklamační řád

Kupující zboží po jeho obdržení zkontroluje. Zjistí-li, že nějakým způsobem porušeno, neprodleně kontaktuje prodejce formou e-mailu, telefonicky nebo na uvedenou poštovní adresu.

Zboží nelze vracet bez předchozího kontaktování prodejce. K úspěšnému vyřízení reklamace je zapotřebí předloženého dokladu o nákupu.

Na základě stavu zboží má prodejce nárok na odmítnutí reklamace a to především v těchto případech:

1)     Zboží bylo používáno v rozporu s podmínkami používání, které jsou dodávány spolu se zbožím

2)     Zboží bylo neodborně nebo neopatrně ošetřeno

3)     Zboží bylo používáno v extrémních pomínkách

4)     Zboží bylo poškozeno živly, mechanicky nebo běžným používáním


Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z neodborného používání, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi, chybnou manipulací, neodborným a nešetrným vybalením zboží. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Záruka se dále nevztahuje na opotřebení věci obvyklým způsobem ani na závady způsobeny nesprávnou údržbou a používáním výrobku k jinému účelu než je určen.

7. Výroba na zakázku

Kupující může požádat prodávájícího o výrobu zboží na zákazku podle přání. V tomto případě kontaktuje prodávajícího pomocí e-mailu, kde se domluví na konkrétních podmínkách. Při výrobě na zakázku si prodávající vyhrazuje právo požadovat od kupujícho zálohu a to až do výše 50% z celkové ceny zboží. Výroba poté začíná v den přijetí zálohy na účet prodejce. 

Prodávající může zakázku odmítnout a to bez udání důvodů.